PŘÍBĚH PRSTENU

Prázdniny se blíží a s nimi i další dobrodružství v Laser aréně.

prsten

Termíny - ČB

  1.    29.7.  –    2.8. (6-14+let)
  2.    12.8.  –  16.8. (6-14+let)

Cena tábora za týden

3 500 Kč

Prosím vyplňte a odevzdejte list účastníka při nástupu s datem podpisu prvního dne tábora. Také nezapomeňte na kopii kartičky zdravotní pojišťovny.

Časový harmonogram, program

První den prosím přijďte mezi 7.40h – 7.55h., abychom dítě zapsali, převzali vč. vyplněného nástupního listu a kopií kartičky vaší pojišťovny. Děkuji.

Začátek tábora od 8:00 do 16:00h. – pokud si své dítě vyzvedáváte, prosím čekejte na předání dítěte před arénou (nad eskalátory).

Co s sebou: menší batůžek, velká láhev na pití (nutné), pláštěnku, (pokrývku hlavy, sluneční brýle), dle vaší úvahy pak opalovací krém, repelent. Pokud v době vašeho turnusu bude ještě nutné, tak 2x roušku a igelitový sáček na její ukládání. Dopoledne vždy trávíme v aréně. Děti potřebují sportovní oblečení a boty vhodné na hru laser game. Pantofle, žabky apod. nejsou vhodná herní obuv. Doporučujeme jedno náhradní oblečení (možno zanechat v aréně). Odpoledne budeme trávit v přírodě, proto oblečení a boty prosím každé ráno přizpůsobte podmínkám pobytu v přírodě a aktuálnímu počasí. Děti si mohou přinést dle možností vlastní nůžky, pastelky, fixy, lepidlo, zbytky barevných látek, barevné korálky či třpytky na zdobení… (není ale nutné) – kdo má, může si přinést jakékoliv pomůcky, oblečky . Všechny věci je možné přinést už v pondělí a nechat si je uložené v aréně. Prosím, vše dětem označte, ať si věci, lahve, oblečení… poznají.

Nákupy, kredit: Děti mají po obědě dovoleno si koupit na baru arény např. nanuk nebo nějakou dobrotu. Pokud s tím souhlasíte, dejte dítěti nějaké drobné koruny. Je také možné mu nabít na kase kredit, z kterého bude moci v průběhu tábora čerpat – platit. (toto je nejlepší varianta, dítě peníze neztratí a to co by přečerpalo můžete doplatit průběžně či na konci tábora). Účet je nabit na jméno dítěte a umožňuje vaši kontrolu nad čerpáním, částka je libovolná – děti v průměru utratí kolem 150Kč.

Pokud je to možné, nedávejte dětem žádné cennosti, šperky ani věci které by mohli ztratit či zničit. Na táboře nedovolujeme používat mobilní telefony během programu. Mobily jsou na začátku dne vybrány a dětem vráceny při odchodu. Oblečení prosím dávejte takové, které nevadí pokud dítě zničí.

Potřebujete-li dítě kontaktovat, prosím volejte, či pište na telefon vedoucího kempu v ČB Jindřicha Hájka 704 269 830. Děkuji.

Za ztrátu či poničení věcí nepřebíráme zodpovědnost.

Pro příměstský tábor nepotřebujeme potvrzení od lékaře.

Výlet s přespáním:

Ve čtvrtek jedeme s dětmi na výlet do písecké laser arény, kde bude pokračovat program a probíhat přespávání v tamní laser aréně.

Ve čtvrtek ráno děti dorazí do Fun space arény v ČB na svůj tábor ve standardní čas a přinesou si již všechny potřebné věci na výlet i přespávání, domů se již tento den nebudou vracet. Ve středu před výletem dostanou všichni rodiče e-mail s podrobnými instrukcemi.Na nocování v aréně (ze čtvrtka na pátek) bude třeba zabalit: spacák, karimatku, případně polštářek, potřebnou hygienu, ručník, oblečení na noc i případně na pátek. Prosím zabalit tak, aby bylo možné převést hromadně autem (dohromady a co nejúspornějším způsobem). Děti si vlakem povezou jen to, co se do auta nevejde + batoh na zádech. 

V plánu je večerní bojovka v lese s ohněm, prosím oblečení a boty vhodné do lesa.
 Dále je třeba si ráno přinést i věci na večerní oheň (větší svačinu = večerní jídlo), dle toho, co má dítě rádo. Uložíme do chladícího boxu a do Písku také převezeme autem. Vše prosím podepsat.

Návrat dětí z výletu bude v pátek po obědě, kdy si je vyzvednete na vlakovém nádraží, dle instrukcí, které obdržíte ve středu.