PŘÍBĚH PRSTENU

Prázdniny se blíží a s nimi i další dobrodružství v Laser aréně.

prsten2

Termíny - Písek

  1.   1.7. –   5.7. (6-14+let)
  2. 15.7. – 19.7. (6-14+let)
  3. 22.7. – 26.7. (13-18+let)
  4. 26.8. – 30.8. (6-14+let)

Cena tábora za týden

nečlen:3500Kč
(bez ročního členství)
člen:3200 Kč

Prosím vyplňte a odevzdejte list účastníka při nástupu s datem podpisu prvního dne tábora. Také nezapomeňte na kopii kartičky zdravotní pojišťovny.

Časový harmonogram, program

První den prosím přijďte mezi 7.40h – 7.55h., abychom dítě zapsali, převzali vč. vyplněného nástupního listu a kopií kartičky vaší pojišťovny. Děkuji.

Pondělí – středa je vždy začátek tábora od 8:00 do 16:30h. – pokud si své dítě vyzvedáváte, prosím čekejte na předání dítěte v přední časti arény, dítě Vám přivedeme.

Ve čtvrtek ráno, pokud situace dovolí, pojedeme vlakem na výlet. Všechny informace k výletu i k večerní bojovce, obdržíte před akcí. Večerní bojovku plánujeme kolem 19:00h. S sebou: buřtíky nebo něco na oheň, pití, baterku a vhodné oblečení. Poté bude následovat noční spaní v aréně. Děti vracíme až v pátek odpoledne.

V pátek budeme končit v 15:00 posledním nástupem. Přijďte prosím včas – 14:50h.

Co s sebou: menší batůžek, velká láhev na pití (nutné), pláštěnku, (pokrývku hlavy, sluneční brýle), dle vaší úvahy pak opalovací krém, repelent. Pokud v době vašeho turnusu bude ještě nutné, tak 2x roušku a igelitový sáček na její ukládání. Dopoledne vždy trávíme v aréně. Děti potřebují sportovní oblečení a boty vhodné na hru laser game. Pantofle, žabky apod. nejsou vhodná herní obuv. Doporučujeme jedno náhradní oblečení (možno zanechat v aréně). Odpoledne budeme trávit v přírodě, proto oblečení a boty prosím každé ráno přizpůsobte podmínkám pobytu v přírodě a aktuálnímu počasí. Děti si mohou přinést dle možností vlastní nůžky, pastelky, fixy, lepidlo, zbytky barevných látek, barevné korálky či třpytky na zdobení… (není ale nutné) – kdo má, může si přinést jakékoliv pomůcky, oblečky . Všechny věci je možné přinést už v pondělí a nechat si je uložené v aréně. Prosím, vše dětem označte, ať si věci, lahve, oblečení… poznají

Noc v aréně: na nocování v aréně (ze čtvrtka na pátek) bude třeba donést: spacák, karimatku, případně polštářek, oblíbeného plyšáka, potřebnou hygienu, ručník…. (pokud by dítě noc nezvládlo např. večer plakalo, určitě ho nebudeme trápit až do rána, ale budeme Vás kontaktovat pro noční odvoz. Nocování je dobrovolné a nemá dítěti působit trauma). Po návratu z noční akce (čtvrtek cca mezi 22 – 23h) Vás budeme kontaktovat pro případný odvoz dětí, které s námi v aréně spát nebudou. Věci na nocování přineste dítěti nejlépe již ve čtvrtek ráno, nebo pak odpoledne zanechte u obsluhy baru – otevírací doba arény je do 19h.

Nákupy, kredit: Děti mají po obědě dovoleno si koupit na baru arény např. nanuk nebo nějakou dobrotu. Pokud s tím souhlasíte, dejte dítěti nějaké drobné koruny. Je také možné mu nabít na kase kredit, z kterého bude moci v průběhu tábora čerpat – platit. (toto je nejlepší varianta, dítě peníze neztratí a to co by přečerpalo můžete doplatit průběžně či na konci tábora). Účet je nabit na jméno dítěte a umožňuje vaši kontrolu nad čerpáním, částka je libovolná – děti v průměru utratí kolem 150Kč.

Pokud je to možné, nedávejte dětem žádné cennosti, šperky ani věci které by mohli ztratit či zničit. Na táboře nedovolujeme používat mobilní telefony během programu. Mobily jsou na začátku dne vybrány a dětem vráceny při odchodu. Oblečení prosím dávejte takové, které nevadí pokud dítě zničí.

Potřebujete-li dítě kontaktovat, prosím volejte, či pište na telefon hlavní vedoucí Jany Vojíkové 776606631, Děkuji.

Za ztrátu či poničení věcí nepřebíráme zodpovědnost.

Pro příměstský tábor nepotřebujeme potvrzení od lékaře.