PŘÍBĚH PRSTENU

Prázdniny se blíží a s nimi i další dobrodružství v Laser aréně.

6d5a99fa0f01dff1dd5de5e3b8244f8d

Cena tábora za týden

nečlen:3 700 Kč
(bez ročního členství)
člen:3 400 Kč

Časový harmonogram, program

První den prosím přijďte mezi 7.40h – 7.55h., abychom dítě zapsali, převzali vč. vyplněného nástupního listu a kopií kartičky vaší pojišťovny. Děkuji.

Začátek tábora od 8:00 do 16:30h. – u starších dětí předpokládáme, že chodí na i z tábora sami. Pokud si své dítě vyzvedáváte, prosím čekejte na předání dítěte v přední časti arény, či po domluvě klidně před arénou.

V pátek budeme končit ve 15:00h.

Týdenní náplň:  (bude přizpůsobováno počasí i situaci):
Každý den dopoledne nás čeká trénink v laser game na páteční turnaj + doprovodné aktivity a soutěže. Při venkovním programu (odpoledne) budou připraveny různé sportovní a zábavní akce. Nepřijdete ani o večerní přespání a oheň.
Tenhle týden si prostě užijeme se všemi starými vedoucími a mladou Generálkou a Lasermanem.
Už se na Vás moc těší: Heroyt, Terezka, Davýdeg,  ASWPaul, Generálka a Laserman.
Co s sebou:  menší batůžek, velká láhev na pití (nutné), pláštěnku, (pokrývku hlavy, sluneční brýle), dle vaší úvahy pak opalovací krém, repelent. Pokud v době vašeho turnusu bude ještě nutné, tak 2x roušku a igelitový sáček na její ukládání. Dopoledne budeme trávit čas v aréně, odpoledne venku. Účastníci potřebují sportovní oblečení a boty vhodné na hru laser game. Pantofle, žabky apod. nejsou vhodná herní obuv. Doporučujeme jedno náhradní oblečení (možno zanechat v aréně). Pro venkovní aktivity prosím každé ráno přizpůsobte oblečení a obuv podmínkám pobytu v přírodě a aktuálnímu počasí.
Nákupy, kredit: Nákupy na baru jsou dovolené vždy po obědě či skončení programu. Nákupy lze provádět hotově a nebo přes kredit.
Pokud je to možné, nenoste na tábor žádné cennosti, šperky ani věci které by se mohli ztratit či zničit. Na táboře nedovolujeme používat mobilní telefony během programu. Mobily jsou na začátku dne vybrány a vráceny při odchodu. Potřebujete-li dítě kontaktovat, prosím volejte či pište na telefon hlavní vedoucí Jany Vojíkové 776606631, Děkuji Oblečení prosím dávejte takové, které nevadí pokud se poničí. Za ztrátu či poničení věcí nepřebíráme zodpovědnost.